Witajcie,

Craftomania niewątpliwie ciagle się rozwija, wprowadzamy coraz to więcej nowych rzeczy w bardzo szybkim tempie, dlatego nie mamy możliwości przekazywać wam wszystkiego na bieżąco. Są to zmiany widoczne dla graczy, zmiany kosmetyczne i w większości optymalizacja serwerów.


Kilka dni temu oddaliśmy do użytku nowy Hub, który ma teraz więcej możliwości rozbudowy. Pożegnaliśmy tym samym smutne portale i przywitaliśmy uśmiechniętych NPCków, którzy nas teraz przeniosą na wybrane serwery.


Nadchodzącą nowością są CraftoPunkty, które będą do zdobycia na eventach oraz poprzez głosowania na listach serwerów. Będzie można je wymienić na klucze do skrzyń z których będziecie mogli wylosować unikalne przedmioty, prefiksy oraz rangi.


Przynajmniej kilka razy w tygodniu staramy się organizować dla Was eventy. Posiadamy aktualnie cztery areny, a są to: OX, PVP, Kolorki oraz Spleef. Co jakiś czas odpalamy Event Coin x2, który dwukrotnie zwiększa drop naszej serwerowej waluty. 


Dodatkowo od jakiegoś czasu możecie łączyć swoje konto serwerowe z kontem na Discord. Gracze, którzy zweryfikują się w ten sposób niedługo będą mogli cieszyć się większym dropem Coinów oraz innymi przywilejami. Jak to zrobić? Dowiesz się wpisując na serwerze komendę /pomoc discord


Ważną informacją dla graczy posiadających konto Minecraft Premium jest to, że mogą logować się bez podawania hasła. Wcześniej jednak na Hub trzeba użyć komendy /premium

Jeśli nie posiadasz konta Minecraft Premium - nie używaj tej komendy!


Jeśli jeszcze u nas nie grasz, nie zwlekaj i dołącz już teraz! :fire:

:point_right: mc.craftomania.pl